Přidat giveaway / Submit a giveaway

Pokud chcete zveřejnit svou giveaway, zašlete mi přímý odkaz na ni na email bloggergiveaway@gmail.com.
Na odkazu by měly být k nalezení tyto infomace:

1) Název vaší giveaway

2) Den, kdy giveaway končí
Pokud chcete mít jistotu, že zveřejnění bude v době, kdy bude vaše giveaway ještě aktuální, tak upozorňuju, že datum je potřeba - vzhledem ke způsobu zveřejňování, viz níže, vás bez datumu prostě zařadím až za všechny ostatní, kteří datum uvedli - jinak to nejde, nejsem jasnovidec a opravdu nedokážu odhadnout, kdy bude vaše giveaway nakonec končit.

3) Pro které země je určena 
např. pouze ČR / pouze ČR a SR / pouze Evropa / bez omezení

4) Fotka
(NEPOSÍLEJTE mi ji v příloze! foto musí být u vás na blogu)Zveřejním VŠECHNY giveaways, které mi přijdou, ale počítejte s tím, že od zaslání do uveřejnění většinou pár dní uplyne, záleží, kdy vaše giveaway končí, protože giveaways zveřejňuji postupně:
a) podle data jejich konce
(čím dříve GA končí, tím dříve přijde na řadu)
b) podle toho, kdy mi ji majitel zaslal
(takže je možné, že dříve bude zveřejněna i GA, která končí o dost později, než ostatní, které budou zveřejněny po ní, prostě proto, že mi v inboxu leží třeba o týden déle, než ostatní dřívější, které ale přišly až delší dobu po ní) . 

Mnoho příspěvků v jednom dni nechci dělat kvůli čtenářům blogu - myslím, že by je to nebavilo a ve finále by se to podepsalo na jejich chuti se soutěží účastnit.
Takže pokud mi odkaz zašlete, o zveřejnění se nebojte, bude, ale někdy ne okamžitě (pokud tedy vaše giveaway v den zaslání linku nekončí, to bych ji zveřejnila hned, ale museli byste mě na tenhle její brzký konec v emailu upozornit).

If you want to submit your giveaway, please email me at bloggergiveaway@gmail.com with a direct link to your giveaway, where should be the following information:

1) Title of your giveaway

2) End date of your giveaway

3) To which countries is your giveaway open

4) Country where giveaway is held


5) Link to an image you want to be published with your giveaway